Tištěná kniha

Ve starém dubu neznají nudu

V jednom starém listnatém stromě, vlastně dvou stromech - dubu a buku, bydlí živočichové, o kterých jste možná ještě nikdy v životě neslyšeli. V této knize se můžete seznámit třeba s tiplicí, zlatěnkou, plšíkem, sýcem nebo například s vřetenatkou. A s každým z nich zažijete napínavá a nádherná dobrodružství.

Příhody nemají jen pobavit dětského čtenáře. Autor chce v deseti příbězích zábavnou formou zároveň poučit děti i dospělé o skrytých krásách naší přírody. Proto je kniha určena všem “dětem” od 5 do 99 let.

  • 10 příběhů
  • pevná vazba
  • formát A5
  • počet stránek 120
  • 48 obrázků
  • kniha obsahuje QR kódy s odkazy na fotografie jednotlivých druhů živočichů a informace o nich;

Cena: 299 Kč / 11.90 € + poštovné a balné od 89 Kč

Jsem velice ráda, že jsem jeden z večerů zaplnila četbou této krásné, poučné a naučné pohádkové knížky. Velice se mi líbily odkazy na fotky! A konečně i já dokážu rozeznat dub od buku (ale pssst, nikomu to neříkejte, že jsem to nevěděla). :-) Doufám, že už píšete pokračování. :-)
Eliška Z.
Měla jsem možnost si tuto knihu přečíst jako jedna z prvních, když se teprve rodila ve formě rukopisu. Musím říct, že se mi líbila forma vyprávění z pohledu jednotlivých živočichů, kteří obývají les. Tiplice Alice, lumek Kamil, vosa Žaneta, mloci Bartoloměj a Barnabáš i všichni ostatní si ihned získali mé sympatie. Atmosféra všech příběhů je protkaná hřejivou laskavostí a přidanou hodnotou je také naučný přesah. I já jako dospělá jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. A co teprve děti? Myslím, že malí čtenáři budou z knihy nadšení. Zjistí, že ve starém dubu opravdu neznají nudu.
Zuzana P.

OBJEDNÁVKA

Máte s objednávkou problém? Nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na rostislav.polacek@gmail.com, rád pomohu.